Topsælgere

01. Hovedbremsecylinder
17. Spændebånd (B001543)
33. Bremserør / -slange fordeler
02. Flangebolt M10x55
18. Bremsevæske slange No.1
34. Skrue M6 (Udgået)
03. Møtrik M6 (Udgået)
19. Bremsevæske slange No.2
35. Flad skive 6,4x12x1
04. Bremsepedal
20. Dobbelt roterende fjeder 14,5
36. Fjederskive 6,4x11,8x1
05. Gummi til bremsepedal
21. Dobbelt roterende fjeder 6,2-14,5
37. Møtrik M6
06. Pin
22. Bremseslange til forhjul
38. Bremseslange bagerst
07. Split til pin (udgået)
23. Bremserør til bagbremse
39. Clamp til bremseslange
08. Bolt M8x80
24. Banjobolt til hovedbremsecylinder
40. Bremserør bagerst Højre DX
09. Flad skive 15x8,4x1,5
25. Kobberpakning til banjobolt
41. Bremserør bagerst Venstre SX
10. Afstandsbøsning (1E002969)
26. Spændebånd (Udgået)
42. Clips ved bremserør
11. Returfjeder til bremsepedal
27. Bolt M4x10 (Udgået)
43. Cover TMC til hovedbremsecylinder
12. Flad skive 15x8,4x1,5
28. Skive 4,3x8x0,5
44. Skrue 3,5x16
13. Beslag til bremsepedal (1E002967)
29. Møtrik M4
45. Skive 3,8x9x0,5 (Udgået)
14. Hexbolt M8x20 m/dobb. skive
30. Plastik holder til bremseslange
46. Skrueanker (157716)
15. Bremsevæskebeholder
31. Flad skive (006175)
 
16. Hexbolt M6x16 m/dobb. skive
32. Bolt M6x10 (031084)
 

Her finder du alle originale og uoriginale reservedele til bremsesystemet på en Piaggio Ape 50 2T E4 årgang 2019 og frem.
Stel nummer: ZAPC81000. Motor kode: C804M

Nyhed
Ape 50 E4
Model/varenr.: 1E001948
0 anmeldelser

Passer til Ape 50 model E4 (ZAPC81) Årg. 2019 og frem.

Original Piaggio.

299,95  m/Moms
( 239,96  u/Moms )
Lager: 1 stk tilbage på lager
Nyhed
Ape 50 E4
Model/varenr.: B073800
0 anmeldelser

Returfjeder til bremsepedal.
Ape50 model E4 (ZAPC81) Årg. 2019 og frem.

Original - Piaggio.

11,95  m/Moms
( 9,56  u/Moms )
Lager: På lager
Nyhed
Ape 50 E4
Model/varenr.: 567461
0 anmeldelser

Pedalgummi til bremsepedal.
Passer til Piaggio Ape50 model E4 (ZAPC81)

Original - Piaggio.

139,95  m/Moms
( 111,96  u/Moms )
Lager: 2 stk tilbage på lager