Topsælgere

01. Sprinklerdyse
10. Konisk skive (1E003212)
02. Slange
11. Skive 21x14
03. Bolt med skive M6x16 (CM288916)
12. Beskyttelseskappe (1E003210)
04. Komplet viskermotor
13. Selvlåsende møtrik M6
05. Støttebeslag for viskermotor (1E003087)
14. Viskerarm
06. Møtrik M6
15. Viskerblad
07. Flad skive 6,4x12x1
16. Komplet sprinklervæske beholder
08. Fjederskive 6,4x11,8x1
17. Bolt M6x12
09. Møtrik M14x1,5
18. Flad skive

Her finder du alle originale og uoriginale reservedele til visker og sprinkler på en Piaggio Ape 50 2T E4 årgang 2019 og frem.
Stel nummer: ZAPC81000. Motor kode: C804M

Model/varenr.: B004935
0 anmeldelser

Sprinklerdyse til Piaggio Ape50 
Passer til model E2 (ZAPC80) samt model E4 (ZAPC81)

Original - Piaggio

109,95  m/Moms
( 87,96  u/Moms )
Lager: På lager
Model/varenr.: 1E003210
0 anmeldelser

Beskyttelseskappe til viskerarm på Piaggio Ape50
Model E4 (ZAPC81)

Original - Piaggio.

29,95  m/Moms
( 23,96  u/Moms )
Lager: På lager
Model/varenr.: 1E003212
0 anmeldelser

Konisk skive til viskerarm Ape50
Model E4 (ZAPC81)

Original - Piaggio

34,95  m/Moms
( 27,96  u/Moms )
Lager: På lager
Model/varenr.: 1E003211
0 anmeldelser

Møtrik M14x1,5 til konsol for viskerarm.
Ape50 model E4 (ZAPC81) Årg. 2019 og frem.

Original - Piaggio.

79,95  m/Moms
( 63,96  u/Moms )
Lager: På lager
Model/varenr.: 229524
0 anmeldelser

Skive [21x14] til konsol for viskerarm.
Ape50 model E4 (ZAPC81) Årg. 2019 og frem.

Original - Piaggio.

2,75  m/Moms
( 2,20  u/Moms )
Lager: På lager