Topsælgere

 

 

01. Radio antenne FM

11. Møtrik M6

02. Topbøjle - Cross

12. Skrue Hex M8x40

03. Frontbøjle

13. Buffer Pad

04. Sidebøjle - Cross - SX venstre

14. Plastik prop

05. Sidebøjle - Cross - DX højre

15. Nylon til bøjle

06. Skrue [263381]

16. Bolt M6x18

07. Skive [006978]

17. Flad skive 6,4x12x1

08. Fjederskive

18. Fjederskive

09. Møtrik

19. 

10. Møtrik M8 [002418]

20. 

 

Model/varenr.: 56877800E9
1 anmeldelser

Frontbøjle til Piaggio Ape 50.

Original - Piaggio.

Til montering skal anvendes 4x M6x16 bolte.

Varens fysiske størrelse gør at vi kun kan tilbyde levering med GLS.

998,00  m/Moms
( 798,40  u/Moms )
Lager: På lager
Model/varenr.: 255988
0 anmeldelser

Puder til karosseri.

Sidder ved bagerste bøjle på Ape50 model Cross.

Der bruges 2 stk.

Original - Piaggio.

17,95  m/Moms
( 14,36  u/Moms )
Lager: På lager
Model/varenr.: 5687925
0 anmeldelser

Samle komponent til bøjle på model Cross Country.

(Varen er udgået af produktion)

Original - Piaggio.

55,95  m/Moms
( 44,76  u/Moms )
Lager: På lager
Model/varenr.: 56878050E9
0 anmeldelser

Topbøjle til Ape Cross.
Roll-Bar.

Bestillingsvare  - kontakt info@kyle.dk

Original - Piaggio.

1.399,95  m/Moms
( 1.119,96  u/Moms )
Lager: Leveringstid er 21-30 dag(e)
Model/varenr.: AS00672
0 anmeldelser

Sidebøjle til venstre side.

Original - Piaggio.

708,95  m/Moms
( 567,16  u/Moms )
Lager: Ikke på lager
Model/varenr.: AS00696
0 anmeldelser

Sidebøjle til højre side.

Original - Piaggio.

708,95  m/Moms
( 567,16  u/Moms )
Lager: Ikke på lager
Model/varenr.: 149104
0 anmeldelser

Skrue til side karosseri.
Skrue til bøjle på Cross Country.

Bolt M8x40 unbrako.

Der bruges 2 stk.

Original - Piaggio.

10,95  m/Moms
( 8,76  u/Moms )
Lager: På lager
Model/varenr.: D9004871033
0 anmeldelser

Til afdækning af skruer på bøjle - Model Cross Country

Der bruges 2 stk.

Original - Piaggio.

19,95  m/Moms
( 15,96  u/Moms )
Lager: På lager

Her finder du alle originale og uoriginale reservedele til Side Karosseridele på en piaggio ape 50 årgang 2009 og frem. Stel nummer: ZAPC80000. Motor kode: C000M